Vyhlášení Junior Běžec Chodska proběhne v Klenčí pod Čerchovem

Klenčí pod Čerchovem – Další odklady slavnostního ceremoniálu již organizátoři nechtějí dopustit. Proto v sobotu 11. prosince 2021 od 17 hodin proběhne na Staré poště v Klenčí pod Čerchovem vyhlášení seriálů závodů Běžec Chodska Junior za roky 2020 a 2021. Akce se bude řídit aktuálně platnými proticovidovými opatřeními.

   Pro účast na slavnostním vyhlášení tak platí pro všechny přítomné starší 12 let několik podmínek: prodělání onemocnění covid-19 v době ne delším než 180 dnů před dnem konání akce, uplynutí 14 dní od aplikace druhé dávky vakcíny, u dětí mladších 18 let a osob, které jsou ve fázi rozočkovaných je potřeba se prokázet RT-PCR testem starým nejvýše 72 hodin.

   Vzhledem k limitu účastníků na společenských akcích stanovený na 100 osob, organizátoři prosí všechny vyhlašované, aby jako doprovod zvali maximálně další dvě osoby a nezapomněli na respirátor.

   Organizační štáb Mílařů Domažlice věří, že se po 2 letech konečně uskuteční závěrečný ceremoniál a těší se na všechny sportovce. Akce samozřejmě proběhně pouze v situaci, kdy nedojde k dalším zpřísňujícím opatřením. (ova)