Kombinatorika příklady

  1. Automaty Elvis Frog Online Jak Vyhrát: To znamená maximální možnou sázku 37,5 a potenciální odměnu 75 000
  2. Automaty Fishin Frenzy Megaways Online Zdarma - Ve skutečnosti se video poker stal hitem velmi rychle
  3. Automaty Duck Of Luck Zdarma: Pokud jste již členem kasina Go Wild, můžete při hraní v mobilní verzi použít přihlašovací údaje a získat přidané body

Výherní automaty online zdarma bez registrace 2023

Automaty Epic Ape Online Zdarma
Existují stovky sloty tematicky kolem této starověké civilizace, a ty, které hrajete může záviset na vašich osobních preferencích
Automaty Hyper Burst Online Zdarma
PlayFL se vždy snaží vybudovat svůj tým zkušených reportérů
Tyto licence jsou od Malta Gaming Authority a UK Gambling Commission

Můžete vyhrát kasino 2023

Automaty Roulette Online Jak Vyhrát
Proces otevření účtu je jednoduchý a nevyžaduje žádné poplatky
Automaty The Big Easy Online Zdarma
Všechna kasina přijímající Skrill mají tendenci být velmi populární mezi mezinárodními a kanadskými hráči
Automaty 3 Clown Monty Online Jak Vyhrát

Vánoční běh pod Černou věží

Klatovy – V Klatovech se 26.12. již tradičně konal Vánoční běh pod Černou věží. I když to někdy vypadá, že je tento závod spíše o vyběhání řízků a velkého množství bramborového salátu, protože někteří členové Ešus ligy mají vtipné kostýmy. Letos bohužel, bylo kostýmů málo, ale za to na závodní listině bylo několik zvučných jmen. Na startu samozřejmě nechyběli ani běžci z Chodska. Trať byla stejná jako loňské roky. Na běžce čekali kluzké kostky a náročné schody.

Před startem hlavního závodu závodily dětské kategorie. Hlavní závod měl být odstartován v 11:30, ale na poslední chvíli se pořadatel rozhodl, že se start posune o 30 minut, kvůli hrozícímu dešti. To hodně závodníků naštvalo, jelikož prezence byla do 10:45 a tak většina závodníků počítala se 45 minutami na rozcvičení, bohužel skoro bez zahřátí rovnou do závodního tempa.

Na muže čekalo 4,8 km (4 okruhy) a na ženy 3,6 km (3 okruhy). Od startovního výstřelu se oběhla půlka náměstí a poté byla až startovní brána s časomírou, kde se začal počítat čas. Tempo závodu bylo vysoké, a tak nejrychlejší muž byl v cíli Vojtěch Koželuch s časem 15 minut a 1 sekunda, dále pak Lukáš Krýsl a Jan Pernica.

Mezi ženami vyhrála suverénně Jana Vojáková s časem 13 minut a 13 s, následovaná Barborou Šturmovou a Lucií Pernicovou. V mužích nad 50 let vyhrál Norbert Švarc také s vysokým náskokem před druhým v pořadí.

Následovné vyhlašování výsledků i přes čipovou časomíru se moc nepovedlo. Mnoho výsledků nebylo vůbec zaznamenáno, a tak se to řešilo až zpětně. S tím samozřejmě souvisí i vyhlášení nejlepších běžců, které trvalo dlouho. Snad se do příště organizace zlepší a bude vše šlapat jako „švýcary“.