Kombinatorika příklady

  1. Automaty Elvis Frog Online Jak Vyhrát: To znamená maximální možnou sázku 37,5 a potenciální odměnu 75 000
  2. Automaty Fishin Frenzy Megaways Online Zdarma - Ve skutečnosti se video poker stal hitem velmi rychle
  3. Automaty Duck Of Luck Zdarma: Pokud jste již členem kasina Go Wild, můžete při hraní v mobilní verzi použít přihlašovací údaje a získat přidané body

Výherní automaty online zdarma bez registrace 2023

Automaty Epic Ape Online Zdarma
Existují stovky sloty tematicky kolem této starověké civilizace, a ty, které hrajete může záviset na vašich osobních preferencích
Automaty Hyper Burst Online Zdarma
PlayFL se vždy snaží vybudovat svůj tým zkušených reportérů
Tyto licence jsou od Malta Gaming Authority a UK Gambling Commission

Můžete vyhrát kasino 2023

Automaty Roulette Online Jak Vyhrát
Proces otevření účtu je jednoduchý a nevyžaduje žádné poplatky
Automaty The Big Easy Online Zdarma
Všechna kasina přijímající Skrill mají tendenci být velmi populární mezi mezinárodními a kanadskými hráči
Automaty 3 Clown Monty Online Jak Vyhrát

Regionální běžecký kolotoč je v polovině

Domažlicko – První polovina oblíbeného regionálního seriálu Běžec Chodska je minulostí. Vzhledem k tomu, že se nekonala Horšovskotýnská pětka, čítá letošní běžecký kolotoč pouze šestnáct podniků. V tomto prázdninovém čase mají ti nejpilnější borci za sebou v rámci 35. ročníku Běžce Chodska odběhnuto devět závodů.

Všechno se rozběhlo Novoročním během v Draženově, vrchol jara aneb Běh Koutem odstartoval dubnový trojblok, kdy následovala Bělská pětka a Běh Škarmanem v Domažlicích. V květnu se další důležité body rozdělovaly při Běhu osvobození na Dílech, Běhu Zelenovským údolím a krajském mistrovství v běhu do vrchu, kterým byl závod na Čerchov. První červnovou neděli se běžci proběhli po historicky známých místech našeho regionu, když při Chodsko Grand Prix cílovali u pomníku Jana Sladkého Koziny na Hrádku. Dosud posledním soutěžním závodem letošního ročníku byla náročná terénní a vrchařská výzva Horem dolem Chospílem v Postřekově.

V hlavní kategorii mužů za obhajobou vítězství pohodlně kráčí Jiří Voják z Mílařů Domažlice, který krom absence v Draženově a třetího místa v Bělé nad Radbuzou ovládl zbylých šest závodů a na svém kontě má už 115 bodů. Pouze pět závodů běžel Ondřej Teska z Lesů ČR Domažlice, držící s 54 body druhé místo průběžného pořadí díky třem druhým místům a jednomu bronzu. Čtyři starty – třikrát druhé místo a jednou třetí místo. To je bilance Ondřeje Váchala, který zaujímá třetí pozici s 46 body. Reprezentant Mílařů Domažlice od poloviny května v Běžci Chodska nestartoval, protože dává přednost dráhovým mítinkům. Je tedy otázka, jak se situace vyvrbí v druhé polovině sezony, kdy to vypadá na zajímavý souboj o druhé místo, ale i skupina borců pod stupni vítězů Kouřík, Sokol či Peteřík se může s potencionálním ziskem bonusových bodů přiblížit elitě a zamíchat konečným pořadím. Celkem v této kategorii v dosavadních devíti závodech nastoupilo 89 běžců.

Mezi čtyřicátníky bude souboj o medailové posty velice vyrovnaný. Současný stav vypadá takto: 1.místo Pavel Majer z Domažlic (9 závodů – 90 bodů), 2.místo Norbert Švarc (6 závodů – 74 bodů), 3.místo Vítězslav Fronk (6 závodů – 69 bodů), 52 bodů pak má Petr Hammerle a 46 jich posbíral Martin Bandžuch. Nejskromněji obsazenou kategorii je letos ta mužská nad 50 let, kde prozatím startovalo pouze 17 borců. I díky plnému počtu startů kraluje Pavel Beroušek z Postřekova s 109 body před Ivanem Davidem ze Stříbra. Ten z pěti závodů na Chodsku vydoloval 72 bodů. Nadregionální charakter této kategorii dodává i Karel Voráček z Dolan, průběžné třetí se čtyřmi starty a 46 body. Šedesátníkům dominuje Petr Hojda z Klenčí – 9 startů, 90 bodů. O čtyři závody méně běžel Alois Šatra z Velkých Hydčič, ale i tak vybojoval úctyhodných 75 bodů. Třetí příčku pak drží Karel Fait z AGP Domažlice s 54 body, ale za ním je plno hladových vlčáků: Václav Dufek 51 bodů, Jaroslav Vlasák 49 bodů, Jiří Královec 46 bodů.

Napínavou podívanou v druhé části sezóny slibuje i ženské klání. Svědčí o tom aktuální pořadí: 1.  Jana Hinterholzingerová (Mílaři Domažlice) 61 bodů, 2. Alexandra Ruská 59 bodů (Miláno Holýšov), 3. Natálie Bartošová 53 bodů (H. Týn), 4. místo Barbora Beroušková 52 bodů (SC Plzeň) a na čelní pozice budou chtít proklouznout i další v čele s Kateřinou Razýmovou, Janou Brantlovou nebo Dianou Peteříkovou. Mezi zkušenějšími ženami si vítězství asi těžko nechá vzít Anna Fronková (Mílaři Domažlice), když během devíti startů posbírala 132 bodů. Přemožitelku totiž našla pouze při Bělské pětce. Stříbrnou pozici zatím okupuje Kristýna Pinkrová z Muzea Chodska, která nastřádala 69 bodů a rozdíl mezi ní a postřekovskou Veronikou Polákovou činí sedm bodů.

Běžci se znovu sejdou při Panevropském půlmaratonu 18. srpna a poté již se rozjede podzimní kolotoč ve kterém je postupně čekají tyto závody: Podčerchovský kros, Memoriál Matěje Mauera, Běh Babylonskými lesy, Klenčí – Waldmunchen, Běh na Koráb a Capartická osma. Dle dosavadních výsledků je zřejmé, že každá kategorie nabídne ve zbytku letošního ročníku Běžce Chodska zajímavá střetnutí a v konečném zúčtování nebudou rozhodovat pouze získané body, ale také počty absolvovaných závodů.

Ondřej Váchal