Automaty Elvis Frog Online Jak Vyhrát: To znamená maximální možnou sázku 37,5 a potenciální odměnu 75 000
 • Automaty Fishin Frenzy Megaways Online Zdarma - Ve skutečnosti se video poker stal hitem velmi rychle
 • Automaty Duck Of Luck Zdarma: Pokud jste již členem kasina Go Wild, můžete při hraní v mobilní verzi použít přihlašovací údaje a získat přidané body
 • Výherní automaty online zdarma bez registrace 2023

  Automaty Epic Ape Online Zdarma
  Existují stovky sloty tematicky kolem této starověké civilizace, a ty, které hrajete může záviset na vašich osobních preferencích
  Automaty Hyper Burst Online Zdarma
  PlayFL se vždy snaží vybudovat svůj tým zkušených reportérů
  Tyto licence jsou od Malta Gaming Authority a UK Gambling Commission

  Můžete vyhrát kasino 2023

  Automaty Roulette Online Jak Vyhrát
  Proces otevření účtu je jednoduchý a nevyžaduje žádné poplatky
  Automaty The Big Easy Online Zdarma
  Všechna kasina přijímající Skrill mají tendenci být velmi populární mezi mezinárodními a kanadskými hráči
  Automaty 3 Clown Monty Online Jak Vyhrát

  Berouškovi před svatbou uspořádali běžeckou výzvu

  Postřekov – Šestý ročník náročného běžeckého krosu Horem dolem Chospílem uspořádal v sobotu 16. července organizátorský štáb rodiny Beroušků, jejich přátel a místních „chasníků v Postřekově. V čele s úspěšnou českou reprezentantkou v běhu na lyžích Kateřinou Razýmovou. Ano, čtete správně. Postřekovská rodačka totiž dva dny po tomto závodě vstoupila do svazku manželského s Vladislavem Razýmem mladším. Veselka proběhla v pondělí 18. června v Caparticích. Teď již zpátky k devátému pokračování letošního seriálu Hrbáček Běžec Chodska. Toho se zúčastnilo celkem 48 běžců. Vítěznou šňůru mezi muži prodloužil Jiří Voják z Mílařů Domažlice a v kategorii žen dominovala hlavní organizátorka závodu. Nejen ti, ale i ostatní na stupních vítězů se za svoji snahu dočkali odměny v podobě pravého chodského koláče, medoviny, medu či pstruhů.

  Úkolem běžců bylo zdolat náročnou trať plnou výživných výběhů kopců, nebezpečných seběhů po louce, ale i v lese. Organizátoři připravili 4800 metrů dlouhý okruh, který jeden junior, jedna juniorka, devět žen nad 35 let a 7 mužů nad 60 let absolvovali jednou. Ostatní kategorie pak toto martyrium čekalo hned dvakrát. Novinkou oproti loňským ročníkům byl hromadný start všech kategorií.

  Podobně jako v ostatních regionálních závodech se z pohodlného vítězství radoval Jiří Voják, kterého pouze v úvodní pětistovce trati předčil Pavel Majer, jenž za to opravdu slušně „vzal“. Voják dva okruhy(9600 metrů) zvládl v čase 35:27 a putuje za obhajobou loňského vítězství v celém seriálu. Situaci reprezentantovi Mílařů Domažlice mu usňadňují konkurenti, když Ondřej Váchal upřednostňuje soutěže na dráze, Ondřej Teska kombinuje se starty v seriálu Běhej lesy, Radek Veselý se po zranění ještě nevrátil k závodění a ostatní nemají na svém kontě takové bodové získy. Teska v Chospílu obsadil druhé místo v čase 40:14, o 27 sekund před třetím Martinem Vojákem. Zároveň se propracoval i v průběžném pořadí seriálu na druhou pozici. Solidní výkon předvedl mezi čtyřicátníky Norbert Švarc (Mílaři Domažlice), radující se z vítězství v čase 41:50. O minutu pomalejší byl „vodič“ ze začátku závodu Pavel Majer z Domažlic a bronz si vybojoval Petr Hammerle z HSC Capartice. Padesátníkům pak kraloval Ivan David ze Stříbra před domácím Pavlem Berouškem, který měl především organizační povinnosti. Tuto dvojici doplnil na stupních vítězů třetí Karel Voráček z Dolan. Mezi ženami si pro jasné vítězství doběhla již zmíněná Katka Beroušková (Razýmová) v čase 42:37. Sedm minut na ní ztratila její mladší sestra Barbora. Bronzovou radost pak v kategorii žen do 35 let mohla zažít Lenka Bartošová z AC Domažlice.

  Na poloviční trati si nejlépe počínal mezi šedesátníky Alois Šatra z Velkých Hydčic, který se díky posledním úspěchům vyšvihl již na druhé místo průběžného pořadí. V lesních pasážích Chospílu na klenečského Petra Hojdu „naběhl“ celkem dvě minuty, které elitní dva borce dělily i v cíli. Třetí místo pak vcelku překvapivě vybojoval Václav Dufek z Velosportu Domažlice. Nejrychleji mezi ženami nad 35 let utíkala Anna Fronková z Mílařů Domažlice před domácí Veronikou Polákovou. Na Martu Kobanovou z Klenčí pak zbylo třetí místo.

  Pořadatelský štáb kolem rodiny Beroušků s místními lesními muži pak rádi uvítali několik závodníků u táboráku a kvalitního občerstvení, které bylo po závodním zápolení přichystáno.

   

  Ondřej Váchal